ישיבה נכונה מול מחשב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

גיימינג הוא חלק בלתי נפרד מחייהם של אנשים רבים ובכל הגילאים. כפועל יוצא מהתפתחות התחום, בשנים האחרונות פותחו כיסאות גיימינג בעלי מנגנוני התאמה לנשים, גברים, בני נוער וילדים וכל זאת כדי לשמור על ישיבה נכונה מול המחשב. 

מהו כיסא גיימינג? 

כיסאות גיימינג מעוצבים בדרך כלל בסגנון מושבי מרוצים והם מתוכננים למירב הנוחות לאורך שעות רבות של משחק או ישיבה מול מחשב. כיסא גיימינג איכותי יספק תמיכה מלאה לגב, לראש ולידיים, הוא יאפשר תזוזה רבה לגוף בזמן הישיבה ויתכוונן כמעט עד למצב שכיבה.

כתוצאה מכך, אנשים רבים בוחרים להחליף אפילו כיסאות משרד רגילים בכיסאות הגיימינג בשל האיכויות הרבות שהם טומנים בחובם. 

סגנונות עיצוב

כיסא גיימינג איכותי יהיה בעל תנועה, אפשרויות כיוונון רבות, מצב שכיבה והכי חשוב – הרבה סגנונות עיצוב. כיום ניתן למצוא עיצובים שמתאימים לבני נוער וצעירים, אך גם לאנשים שעובדים במשרד כל היום ורוצים לשמור על ישיבה נכונה ויציבה מול המחשב. 

כיצד יושבים נכון מול המחשב? 

אין זה משנה האם מדובר על כסאות משרד או כיסא גיימינג איכותי – כאשר יושבים על מחשב יש לעשות זאת תוך שמירה על הגב.

  • ככלל, מומלץ לכוון את המשענת לזווית של 100-110 מעלות ולהצמיד את הישבן והשכמות למשענת.
  • במידת האפשר, כדאי לעבוד עם שולחן פינתי כדי לקרב אליך את כל האלמנטים המשמשים אותך לאורך היום – ולא ליצור עומס על חגורת הכתפיים.
  • יש להתאים את הכיסא לגיל האדם שיעשה בו שימוש (וכשמדובר על ילדים, יש לשים לב לקצב הגדילה ולכוון את הכיסא בהתאם).
  • כמו כן, מומלץ לבחון את אפשרויות השכיבה והמשענת השונות של הכיסא וללמוד אותן היטב, לאורך שעות רבות האפשרויות הללו מסייעות בתמיכה איכותית לגב ומנוחה בעת הצורך. 

הדרך הנכונה לשמור על הגב – להקפיד על כיסאות באיכות מעולה

בחברת טלמיר אלקטרוניקה ניתן למצוא כיסאות גיימינג באיכות גבוהה ביותר, המספקים תמיכה מקסימלית לגב, לידיים ולראש. אצלנו כיסאות איכותיים ביותר המתאימים לכל הגילאים, בעיצובים מגוונים שיכולים להתאים לבני נוער, ילדים ולמשרד.

אנו מספקים הסבר מלא לפני הרכישה ושירות לקוחות לאחריה, הסדרי התשלום אצלנו נוחים במיוחד וזמן האספקה מהיר. לרכישת כיסא גיימינג איכותי כדאי ליצור קשר כבר עכשיו ואנו נשמח לעמוד לרשותך.