מטבח כפרי- עיצוב, סגנון ויוקרה המתאימים לכל בית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

המטבח הכפרי הפך בשנים האחרונות למותג עיצובי בתחום המטבחים. מבין מגוון הסגנונות, הצבעים והעיצובים המודרניים שניתן לראות בכל אולם תצוגה ובכל חברת מטבחים, תמיד ימשוך את העין המטבח הכפרי בעל המראה הסולידי והשקט, המשתלב ומתאים לכל דירה ולכל בית, ומשרה אווירה רגועה וחמימה במרחב בו אנו מבלים את מירב שעות הפעילות שלנו כמשפחה – למגוון מטבחים כפריים.

מגוון חומרים וסגנונות עיצוב

המטבח הכפרי אינו סוג בודד של מטבח או של סגנון עיצוב- מדובר בכמה סגנונות מרכזיים כמו כפרי מודרני הנוטה לחדשנות וליוקרה, כפרי קלאסי המזכיר מטבחים ישנים מחו"ל, כפרי משולב ועוד. בכל מטבח ניתן לשלב אלמנטים מכמה סגנונות, אך מומלץ לשמור על קו מרכזי אחד על מנת לתת אופי בולט למטבח. כמו כן, ניתן לשלב במטבח כפרי גם אלמנטים ממטבחים אחרים כמו ברזים או כיורים מודרניים, או תאורה שמוצאת חן בעינכם ממגוון סגנונות שנים.
מטבח כפרי איכותי יהיה בנוי מעץ מלא, שהוא אחד החומרים האיכותיים בעולם המטבחים. כיום, עם התפתחות שיטות ייצור ועבודה עם חומרים חדשים, ניתן לייצר מטבח בסגנון כפרי גם מחומרים אחרים, אך עדיין אין תחליף לעץ המלא שהוא חזק ביותר, בעל מראה טבעי, עמיד לרטיבות וניתן לעצבו במגוון צורות ודגמים.

תכנון והזמנת מטבח בחברה מקצועית ואמינה

אם אתם עומדים בפני קניית מטבח חדש, חשוב להבין כי מדובר בתהליך ארוך הדורש תכנון יסודי עד לפרטים הקטנים ביותר, בחירת עיצוב וצבע מתוך אין ספור אפשרויות ודגמים, ותהליך ייצור והרכבה הלוקח זמן. חשוב לפנות לחברה מוכרת ואמינה שתיתן לכם שירות וליווי מקצועי החל מעזרה בתכנון ובעיצוב, הצגת האופציות העומדות בפניכם בקטלוגים, מטבחים בתצוגה והדמיות מחשב, ועד לסיום התהליך הכולל את הרכבת המטבח ותפעולו התקין.