הדפסות גדולות כולל משלוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

מזמן חיפשתי מקום להדפיס משהו גדול. עוד בהיותי סטודנטית לעיצוב, כאשר כל שקל היה חשוב ביותר והבחירה לאיזה מטרה הוא ילך היה קשה – ללימודים או לאוכל. לרוב הלימודים ניצחו, כי כל דבר דרש עוד השקעה כספית – חומרי לימוד, ציוד ומחשבים, הדפסות והגשות, נסיעות ומגורים ועוד. אחד המקומות שעזר לי לחסוך זה בית הדפוס שהיה בתוך הקמפוס הלימודי בויצו.

כל דבר שהייתי צריכה להדפיס, הייתי הולכת לרוני ומדפיסה שם – אם זה עבודות הגשה, שרטוטים והדפסות גדולות – תמיד היו מחירים נוחים ועוד הנחות לסטודנטים. עכשיו כשיש לי משרד לעיצוב ואדריכלות נוף, אני כמעט ולא צריכה להדפיס דברים, אבל תמיד נזכרת בימים ההם כשהייתי סטודנטית.

מה עוד אפשר להדפיס בגדול?

הזמנתי תמונות באופן מקוון. במהירות, ביעילות. המוכרים בסלון הצילומים אדיבים, אדיבים. התמונות באיכות גבוהה, בהירות. מרוצים מאוד !!!

  • הדפסת תמונות לאמנות
  • הדפסה של תמונות ישנות
  • טפטים לכל הקיר
  • פורמטים גדולים
  • תמונה על קנבס
  • הדפסה רחבה

כל מה שתרצו.

נייר לבחירה – תמונות בפורמטים גדולים מודפסות על סוגי הנייר הבאים:

מט
מבריק
אפקט מתכתי

הדפסות גדולות בחיפה

 

למצוא בית דפוס להדפסת צילומים גדולים לא כל כך קשה גם באינטרנט, אבל הבעיה שלא כל בעל בית דפוס מספיק מבין את התחום שלו, לכן האיכות לא תמיד תואמת את הצהרות הפרסום. מישהו שלא הבין מה ואיך לעשות הגיע לעסק הזה. עם תמונות קטנות הם עוד יודעים להסתדר (או שפשוט לא רואים את הפגמים), אך כשמדובר בהדפסת תמונה גדולה, הכל הרבה יותר גרוע ונראה בעין בלתי מזויינת. גם לא כל העסקים בתחום הדפוס מקפידים על מכונות וכלים מתאימים. . . אז, הזהרו.