שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

אחסון לכלים וחלפים
במסגרת עבודתם של לא בעלי מקצוע נדרשות קופסאות אחסון לכלים וחלפים מגוונים. נותני שירות רבים עושים שימוש בכלים קשיחים וחלפים בעת הגעתם לביתו או משרדו של הלקוח משום שמדובר בכלים רבים, ישנו צורך בפתרון אחסון נוח ויעיל שיתאים הן לגודל וכמות הכלים והן לאופי הניידות של בעל המקצוע. פתרונות אחסון נדרשים לא רק עבוד בעלי מקצוע דוגמת אינסטלאטורים, טכנאים ועוד נותני שירות תיקונים ואחזקת בית אלא גם לאנשים פרטיים שרגילים לתקן בכוחות עצמם אי אלו תקלות בבית.

קופסאות איחסום כלים
סוגים שונים של פתרונות אחסון

קופסאות אחסון סטנדרטיות יכולות להגיע בצורה של ארגז כלים בסיסי ומתאימות בעיקר למשפחות שמחזיקות רק כלי עבודה אלמנטאריים לביצוע תיקונים והרכבות. מנגד, בעלי מקצוע שעושים שימוש בכלים קשיחים, בחלקי מחשב או אלקטרוניקה נדרשים כבר לסוג אחר של אמצעי אחסון, מקצועי יותר ומתאים לאופי הנייד של עבודתם. השוק מציע כיום מגוון ארגזי כלים כמו למשל ארגז כלים עם אורגינייזר נשלף, ארגז מנירוסטה, ארגז כלים למקדחה או ארגז עם מגירות.
אחסון חלקי מחשב ואלקטרוניקה

כאשר מדובר על קופסאות אחסון של מכשירים אלקטרוניים ורכיבי מחשב עדינים, מדובר כבר על אריזות שמשמשות גם ככלי שיווקי שבו מיושם ידע מתחומי התקשורת השיווקית והעיצוב הגראפי. טכנולוגיית האריזה הזו היא עולם שלם ומחייבת לא מעט מלאכת מחשבת. האריזה משחקת תפקיד חשוב בשמירה על אורך חיי המדף של המוצר ומספקת לו הגנה מפני פגיעות במהלך שינועו ואחסונו.