שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

פנסים נמצאים בשימוש כבר שנים רבות ומשמשים למטרות שונות כשמעל כולן המטרה להאיר את החושך. פנס יכול "להציל" אותנו בהפסקת חשמל או כשאנו עוברים במקומות חשוכים, והוא גם יכול להיות סמן עבור מישהו אחר בשביל שיראה אותנו. יש פנסים בגדלים שונים ועם עוצמות אור משתנות כאלו שניתן לשמור בארנק וכאלו שתופסים הרבה מקום, אך הבעיה העיקרית עם הפנסים הידניים היא שכשמם כן הם – מצריכים אחיזה של יד אחת מה שמגביל אותנו. מי שצריך את שתי הידיים לכל פעולה שהיא וצריך גם במקביל פנס יכול לבקש ממישהו אחר שיחזיק אותו עבורו אך הדבר הנכון ביותר יהיה לעשות שימוש בפנס אחר – פנס ראש.

מהו פנס ראש?

פנס ראש כשמו כן הוא, פנס שיש לו רצועה ואת הרצועה הזו שמים על המצח. הוא יכול להיות דלוק ויכול להיות מכובה וכל מה שצריך בשביל להעביר אותו ממצב למצב הוא ללחוץ על לחצן ההפעלה שלו. יש פנס ראש נטען ופנס ראש שעובד על סוללות, יש פנסים גדולים יותר וקטנים יותר, כאלו שניתן לשחק עם רוחב אלומת האור שלהם וכאלו שלא, ופנסים באיכויות שונות. אך מה ניתן לעשות עם פנס ראש? יש אם כן שימושים שונים לפני ראש והנה כמה מהם.

שימושים בפנסי ראש

לקנות פנס ראש איכותי

פנס ראש, בין אם הוא פנס ראש נטען ובין אם הוא לא נטען יכול לשמש למטרות שונות. הוא יכול לשמש בעלי מקצוע שעובדים עם הידיים וצריכים את שתיהן פנויות כל הזמן, והוא יכול לשמש חיילים שנמצאים בסיטואציות בהן צריך תאורה אך צריך את שתי הידיים פנויות. הוא נמצא בעיקר בשימוש אצל תרמילאים וכאלו שעושים טיולים גם בשעות החשכה והוא מאפשר להם להמשיך בדרכם בלי לעצור. אם אתם עושים פעילות ספורטיבית כמו ריצה בפארק בשעות החשכה ולא רוצים ליפול לבור או להיפגע בכל דרך אחרת, פנס ראש יכול מאוד להועיל לכם. יש עוד שימושים רבים שפנס כזה יכול להיות מצוין עבורם ואם אתם כבר רוכשים אחד כזה אל תתפשרו על האיכות שלו.