עיצוב גרפי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

רוצה ללמוד עיצוב גרפי, אבל מפחד למקום עבודה בעתיד. אני גר בבאר שבע. איפה הכי כדאי ללמוד עיצוב גרפי באזור דרום? אני מעוניין במכללה שבה במהלך הלימודים אוכל להכין תיק עבודות ולהיעזר בכך במורים של הקורס. שמעתי שקשה למצוא עבודה בגרפיקה ממוחשבת באזור דרום. האם אפשר לקבל הצע למקום עבודה במהלך הלימודים?

תשובה:

אל תחשוש למקום העבודה- גרפיקאים טובים נחוצים בכל מקום! לשאלתך איפה הכי כדי ללמוד עיצוב גרפי באזור הדרום. ובכן קורס עיצוב גרפי הינו קורס שיכול להיות שונה משמעותית בין מוסדות הלימוד השונים. זאת משום שאין תקן מוסים שבו צריך להתנהל הקורס, חומרי הלימוד בקורס ומספר שעות הלימוד. לכן תוכל למצוא קורסים קצרים ובמחיר נמוך יחסית שיכשירו אותך לעבודה בתוכנה מסוימת ויתעסקו ברמה מועטה מאוד ואם בכלל בתוכנות אחרות וכמו כן קיימים קורסים כוללים ומקיפים שבהם תזכה לידע מעמיק וניסיון פרקטי חשוב.

תיק עבודות יהיה חובה בקורסים המעמיקים לעומת קורסים קצרים שלא תמיד ישקיעו בתיק עבודות משום הידע הקונקרטי שאתה מקבל. כמו כן מחירם של הקורסים המעמיקים יהיה גבוה משמעותית ותקופת הלימוד גם היא תגדל ותנוע בין 450-600 שעות לימוד ובמחירים שיכולים להגיע עד 20,000. לכן לפני שנרשמים לקורס עיצוב גרפי חשוב לעבור בין תוכניות הלימוד השונות של המכללות באזור שלך לראות בדיוק מי מהן משקיע יותר והאם זה שווה זאת מבחינת המחיר.

במהלך הלימודים נסה למצוא כמה שיותר פרויקטים ועבודות מזדמנות אם אלו מכרים שאתה יכול לעזור להם בעיצוב הממוחשב במחיר נמוך או אפילו בחינם מה שחשוב הוא שתצבור ניסיון ויהיו לך עבודות מוכנות שתוכל להציג בחברות פרסום או ללקוחות פרטיים שונים. שיהיה המון בהצלחה בבחירת הדרך!