עבודות אלומיניום

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

עבודות אלומיניום מהוות בימינו מרכיב בסיסי בבנייה עכשווית ומתקדמת, ומשמשות בין היתר לבניית והתקנת חלונות, תריסים ודלתות הזזה. מדובר בעבודות איכותיות, עמידות ויפות המספקות קשת רחבה של פתרונות יצירתיים לבית מודרני וחכם.


היתרונות של עבודות אלומיניום
אלומיניום הינו סוג של מתכת חזקה, קלת משקל, עמידה וגמישה, המאפשרת יצירתיות רבה וגמישות בתכנון ובעיצוב הבית באופן יוקרתי ואסטטי. כמו כן, האלומיניום עובר תהליך ציפוי ייחודי המונע היווצרות חלודה. חומר זה מאפשר לווסת את הטמפרטורה בבית בהיותו מונע חדירת חום בקיץ וקור בחורף, ומעבר לכך הוא אינו דורש תחזוקה וקל לנקותו.
חלונות אלומיניום
חלונות עם מסגרת אלומיניום מוצעים בשלל סוגים, כדוגמת חלון בלגי, והינם מתאימים לכל חלל ובית בין אם מדובר בעסק, משרד או דירה. חלונות אלו מאפשרים יצירת מפתחים בגדלים וצורות שונות, לרבות מסגרות חלון מסוגננות ומסולסלות, ובזכות תכונותיו של האלומיניום הם שומרים על מראה חדש ורענן לאורך  שנים רבות.
תריסי אלומיניום
במדינתנו הים תיכונית תריסי אלומיניום מהווים פתרון הצללה אידיאלי, איכותי ויעיל. אלו הם תריסים מעוצבים קלי משקל המספקים בידוד מפני שמש, גשם רוח ורעש, וגם הם מוצעים בשוק במספר סוגים לרבות תריסי גלילה ידניים או חשמליים, או תריסי הזזה.
דלתות הזזה מאלומיניום
דלתות הזזה מאלומיניום נעות על גבי מסילה ונפתחות הצידה. הן מהוות פתרון מושלם ואסטטי להפרדת חללים, בייחוד במקומות מוגבלים בשטחם. דלתות אלו מתאימות למגוון רחב של שימושים לרבות כדלתות עבור מרפסת, בין חדרים, לפיצול חלל גדול או כדלת הזזה לארונות ומקלחונים. בנוסף, הן מוצעות עם סוגים רבים של זכוכיות כדוגמת זכוכית אטומה, שקופה או חצי אטומה. לבסוף, יש לציין כי בימינו דלתות הזזה מאלומיניום פועלות עם מנגנון שקט וחלק המאפשר להתקינן מחוץ לקיר או בתוכו כדלתות כיס.