שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

כלי עבודה חשמליים – מקדחים, ביטים, כרסמים, משמשים את כל העוסקים בעבודות התקנה של אביזרים בבית ובתעשייה, וחברות תעשייתיות, חברות האחזקה למיניהן ועוד משתמשות בהם. בעלי מקצוע כמו נגרים, בנאים, שיפוצניקים מבצעים עבודות גדולות וקטנות . יש הרבה סוגי מקדחים והם נבדלים ביניהם בעוצמה שהם מסוגלים לספק. יש מקדחים חשמליים, וכאלו שניתן לעבוד עימם גם עם מצברים. יש מקדחים עם ראשים מתהפכים שמסוגלים לבצע קדיחה או שליפה של בורג מתוך הקיר.

מגוון רחב של כלי עבודה חשמליים וידניים.

כרסמים

לכל מחשב צריך להיות קיט משלים שכולל בתוכו סוגי מקדחים, כרסמים, ביטים ועוד. הכרסמים נועדו  לעיצוב, ליצירת חורים מדורגים ושקעים, ומשתמשים בהם רבות בתעשיית העץ והפלסטיק. יש כרסמים מהירים שמתחברים למקדחות השונות ומסוגלים להסתובב במהירות רבה, ומאפשרים עבודה מהירה ויעילה. הם מגיעים בגדלים שונים ומתאימים למשימות שונות, ולמטרות רבות.

 

ביטים

ביטים משמשים לקדיחה ומגיעים בגדלים שונים ומחומרים מדרגות איכות שונות, יש ביטים עם ציפוי מוזהב, יש מפלדה, מטיטניום ועוד, וכל אחד מיועד לסוג חומר אחר. יש ביטים פיליפס, ביטים אלן, ביטים עם מעצור ללוחות גבס ועוד. מומלץ לרכוש כלי עבודהחשמליים – מקדחים, ביטים, כרסמים, בחנות עם מוניטין שמוכרת מוצרים ממיטב החברות המובילות בעולם. לאיכות המקדחים והסטים הנלווים אליהם יש חשיבות גדולה וכל בעל מקצוע מנוסה ומקצועי יבחר את הטובים ביותר על מנת שביצועי עבודתו יהיו מעולים.