זומבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

לפני מספר שנים נחשפו הישראלים לריקוד "חדש" בשם זומבה. סתירות שונות בתוכניות הטלוויזיה, כתבות רבות בחדשות הציגו את הטרנד החם ביותר במדינה שמאפשר לאנשים ליהנות סוף סוף מפעילות ספורטיבית ולשמור על הגזרה וליהנות תוך כדי.

מגוון רחב של חוגי זומבה נפתחו ברחבי המדינה וכיום ניתן לומר שכמעט כל מקום המציע לקהל הנרחב פעילויות אירוביות כאלו ואחרות ומכוני כושר, מציע גם חוגי זומבה במגוון רמות. ריקודי הזומבה הפכו לאהובים במיוחד גם על ידי נשים וגם על ידי גברים. צעירים ומבוגרים רבים נוהגים לבלות בחוגי זומבה ולשמור על הכושר הגופני שלהם בעזרת הריקוד.

ריקודי זומבה בקריית מוצקין

אז מה זה למעשה "זומבה"? רבים יתפלאו לשמוע כי ריקודי הזומבה החלו אי שם בשנות התשעים על ידי כוראוגרף בשם אלברטו פרס המתגורר בקולומביה. אחד הדברים שהפך את ריקודי הזומבה לכל כך פופולריים ואהובים בישראל וברחבי העולם כולו זה תנועות הריקוד אשר מושפעות ממגוון רחב של צלילים שונים אהובים. בין צלילי המוזיקה של שירי הזומבה שעל הרקע שלהם נהוג לרקוד את ריקודי הזומבה ישנם צלילי מוסיקה לטינית, צלילי מוסיקה אמריקאית, צלילי מוזיקה מערבית ועוד…

מדוע ריקודי הזומבה מומלצים אפילו על ידי הרופאים בישראל? ריקודי הזומבה מאפשרים לרקדנים לשרוף עד כ-800 קלוריות ומפתחים אצל רקדני הזומבה סיבולת לב ריאה וסיבולת שריר. רבים הצהירו כי מעולם לא אהבו לערוך פעילויות ספורטיביות אך ריקודי הזומבה הפכו במהרה לתחביב אהוב על ידם בשל השילוב שבין צלילי מוסיקה, פעילות חברתית וספורט.

חוג זומבה בקריית מוצקין

במידה ואינכם מתחברים לפעילויות ספורטיביות שונות ומעוניינים ליהנות מחוויה שבועית יוצאת דופן המשלבת ריקודים וגיבוש חברתי אנו מזמינים אתכם להצטרף לאקדמיה לריקודים "קאסה דאנס". באקדמיה שלנו אנו מתמחים בשלל סגנונות ריקוד ומציעים מגוון רחב של חוגים לרקדנים ברמות ובגילאים שונים.

בין המדריכים אצלנו באקדמיה, ישנם מדריכים חלוצים בתחום הזומבה בארץ, בעלי ניסיון הדרכה ומובילים באזור הצפוני של הארץ. לא תאמינו איך כל כך מהר תתחברו לצלילי המוסיקה ותיהנו מפעילות ספורטיבית שתגרום לכם לחכות לריקוד הבא.