התקנת פרקט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

ציפוי הרצפה בחומר עשוי עץ או דמוי עץ עשוי לשנות לחלוטין את האווירה השוררת בחדר. פרקט הינו סוג ריצוף מאוד פופולרי, אשר צובר עוד ועוד תאוצה בשנים האחרונות. מעבר למראה המרהיב ולאווירה הביתית שפרקט יכול להקנות לחדר, המגע שלו נעים מאוד ונוח לדרוך עליו גם ברגליים יחפות. האופציה הקלאסית היא להשתמש בריצוף בפרקט בחדרי השינה ובחדרי הילדים; אולם קיימת גם אפשרות להשתמש בפרקט עבור רצפת הסלון, המשרד או אפילו המטבח.

סוגים שונים של פרקטים

קיימים מספר סוגים של פרקטים, אשר יכולים להתאים לשימושים שונים. בין השאר, ניתן לעשות שימוש בפרקט עץ מלא. זהו סוג מאוד חזק ועמיד של פרקט, אשר יכול לשרת אותנו נאמנה לאורך שנים ארוכות ללא חשש מבלאי. פרקט זה עשוי מגוש עץ עמיד וכמעט בלתי מעובד, כאשר רק בשכבה האחרונה יש גימור. הלוחות מהם עשוי הפרקט עבים מאוד, מה שמקנה לו עמידות רבה בפני שחיקה בהינתן תחזוקה נכונה.
מי שמעוניין בפרקט עץ אך עם זאת רוצה לחסוך בעלויות, יוכל לבחור בפרקט עץ רב שכבתי, אשר השכבה העליונה שלו עשויה עץ אציל אך השכבות התחתונות עשויות מסוגי עצים אחרים. גם סוג זה של פרקט עשוי להיות עמיד מאוד, אם דואגים לליטוש השכבה העליונה ולתחזוקה שוטפת שלה.
אופציה שיכולה להתאים בעיקר למטבח או לסלון הינה פרקט סינתטי, או בשמו האחר- פרקט למינציה. זהו סוג ריצוף אשר יוצר את אותו האפקט העיצובי כמו פרקט, אך מצד שני מחירו נמוך יותר והוא קל יותר לתחזוקה.

פרקט

פרקטים במחירים אטרקטיביים

אם אתם מעוניינים לרצף את הבית או המשרד באמצעות פרקט, פנו עוד היום אל דק-אור. החברה עתירת הניסיון תוכל לסייע לכם להתאים את סוג הפרקט שעונה על הצרכים שלכם, ולהתקין אותו במקצועיות מירבית. תוכלו להנות משירות איכותי ואדיב, תוך הקפדה על עמידה בזמנים שתואמו מראש ועל אחריות מלאה. שילוב של חומרי גלם איכותיים והרכבה העומדת בכל הסטנדרטים הנדרשים תיצור ריצוף פרקט יפה ועמיד, אשר ישנה כליל את האווירה השוררת בבית לאורך שנים.