שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

אמנם בחודשים הראשונים את בהחלט יכולה עדיין להיכנס לאותם המכנסיים ולחולצות שעוד מצליחות להתרחב אך החל משלב מסוים במהלך ההיריון, לא תוכלי להתעלם יותר מן הבטן התופחת וזה הזמן להתחיל לחשוב על בגדי הריון. ובכן, האופציות העומדות בפנייך אינן רבות בארצנו הקטנטונת וגם חנויות שכביכול מציעות בגדי הריון מספקות מגוון מאד מצומצם והסגנון לא בהכרח יהיה לטעמך. בדיוק כאן אנו נכנסים לתמונה, La Robe Bleue גאים לתת לך בגדי הריון איכותיים, מעוצבים בשיק וסטייל עכשווי ובמגוון רחב כך שתוכלי לבחור ממנו לפי טעמך וסגנונך האישי.

LaRobe_banner_225x100_HEB

בגדי הריון גם לערב?

כן בהחלט, אצלנו ב- La Robe Bleue תמצאו בגדי הריון לכל שעה ביום ולכל אירוע. החל מבגדי הריון לעבודה ולהתנהלות היומיומית, דרך שמלות ערב ועד שמלות בעיצוב אישי לכל אירוע. העיצוב נעשה בסטייל ייחודי, מאופיין בסגנון אירופאי ומשולב באופן מושלם עם החום הישראלי. בחנות שלנו תמצאי עיצובים ייחודיים של בגדי הריון לאירועי הערב – בגדי הריון אלגנטיים ומרהיבים המתאימים לכל אירוע בין אם מדובר בארוחת ערב רשמית, עסקית, רומנטית או אירוע משפחתי חגיגי. קולקציה גדולה של בגדי הריון הותאמו במיוחד לקהל הישראלי ואינם משווקים במדינות אחרות ומיותר לציין שתוכלי לבחור גם מקולקציית בגדי הריון בינלאומיים, הכל בהתאם לסגנונך ובהתאם לאירוע המתקרב.

בגדי הריון – מגוון גדול, כמות קטנה

ברוב החנויות שמשווקות בגדי הריון לא תמצאו מגוון גדול מדי של דגמים. הקולקציה תהייה מצומצמת ולעיתים עד מאד, שלא לדבר על כך שמתוך 5 דגמים אשר ימצאו חן בעיניכן, קרוב לודאי שלאחר מדידה תצאו עם בגד בודד בלבד. אצלנו ב- La Robe Bleue תמצאו מגוון גדול של בגדי הריון ולא רק זאת, כל דגם כמעט ייחודי ונוצר במספר עותקים קטן ביותר. כשתרכשי אצלנו בגדי הריון, הסיכויים שתפגשי אישה נוספת עם בגדי הריון זהים ברחוב, בעבודה או חשוב עוד יותר – באירוע, שואפים לאפס.
בואי גם את לרכוש אצלנו עוד היום בגדי הריון מבית אופנה המכבד ומכיר את קהל היעד שלו ותיהני מעיצובים ייחודיים שנתפרו בהתאמה לגופך המשתנה בתקופה הנפלאה ביותר בחייך.